JÓGARAMA

Objednávka online kurzu

Na této stránce si objednáváte online kurz: Postav se na hlavu s dynamikou
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
"Jóga se Šárkou mě popravdě ohromila. Ať se to týkalo cvičení, tak člověka samotného. Cvičení mě překvapilo, byla jsem zvyklá na jiný druh jógy, ale byla jsem přesvědčena, že ji postupem času dám. Bavilo mě Šárku vidět a poslouchat s jakou pečlivostí nám každý pohyb vysvětluje. Pro mě velký relax a myšlenky po józe ještě krásnější. Doporučuji."
Petra S.
"Dřív jsem si myslela, že jóga je nuda. Šárka mi ukázala, že jóga může být úplně jiná.. Stojíte na hlavě, i když jste si mysleli, že to nikdy nezvládnete. A že z lekcí odcházíte zpocení, to by mě taky dřív vůbec nenapadlo. Svým přístupem a svou energií tomu Šárka dodává krásné kouzlo. Teď už vím, že díky józe můžu dosáhnout lepšího protažení těla a hlavně překonat své limity a strachy, a to nejen v oblasti cvičení ale i v životě."
Klára M.
"Je to bomba. Žádná klasika a nuda. Nádherně vysvětleno, úžasná videa s přesnými a ne složitými instrukcemi. Jde z tebe neskutečná energie a hned jsem se do toho musela pustit. Jsem úplný laik na jógu a nadchlo mě to. Dynamická jóga je fakt božíííí."
Kateřina W.Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na sarka@jogarama.cz

Kontakt | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky

Přejít nahoru